Kadeřnictví a kosmetika Jablonec nad Nisou

Kadeřnictví v Jablonci nad Nisou, kosmetika a masáže v Jablonci nad Nisou

Jablonec nad Nisou - kadeřnicvtí, kosmetika a masáže

Salon Vario - kosmetický salón a kadeřnictví v Jablonci nad Nisou

Kadeřnictví, kosmetika a masáže v Jablonci nad Nisou

Kadeřnictví Jablonec nad Nisou

Kadeřnictví

Kadeřnictví Nabízíme tvorbu dámských, pánských, dětských i společensky laděných účesů. Přání a představy zákazníků spojujeme s kvalitními přípravky, abychom udrželi zdravé vlasy i po chemických úpravách vlasů. Plně si uvědomujeme, že pouze zdravé vlasy jsou krásné. Výsledek našeho snažení, tedy Váš účes, může leckdy ovlivnit i různé Vaše životní okamžiky a naše filosofie služeb je založena na jednoduchých principech, kdy zákazník spokojený sám se sebou je sebevědomější a cítí se dobře. Tyto pocity mohou v případě důležitého přijímacího pohovoru, první schůzky, nové životní etapy nebo jiné důležité události mít velký význam, a proto je naším cílem poskytnout Vám individuální péči a přístup.
U svatebních nebo slavnostních účesů Vám zajistíme jejich nafocení profesionálním fotografem.

Prodej kosmetiky

Akce pro školy Najdete u nás sortiment profesionální vlasové kosmetiky značky DUSY, se kterou zároveň pracujeme. Nabízíme tak zákazníkům si tuto kosmetiku vyzkoušet a v případě zájmu si ji rovnou i zakoupit k domácí péči. Kosmetika značky DUSY se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Splňuje ty nejnáročnější požadavky na pěči o vlasy a v porovnání ceny a kvality si najde své místo určitě i u Vás.

Poradenství

Akce pro školy Účes od nás není jen účes, o který si řeknete, posadíte se a my Vám jej uděláme. Vaši představu s Vámi projdeme, poradíme Vám a vysvětlíme Vám Vaše možnosti. Navrhneme Vám účes vhodný pro Váš obličej, výšku postavy, barvu dle Vaší typologie (jarní, letní, podzimní nebo zimní typ pleti). Dále s Vámi probereme náročnost údržby vybraného účesu ve vztahu k Vašim časovým možnostem (volný čas, zaměstnání, koníčky). Od nás budete odcházet s účesem, který splňuje nejen estetickou úlohu, ale přesně budete vědět, kolik času Vás každý den stojí jeho údržba, jaký druh kosmetiky použít a jak technologicky postupovat při jeho obnovení/zotavení/údržbě. Budete znát stav a kvalitu svých vlasů a budete vědět přesné jednoduché kroky vedoucí ke zdravým a krásným vlasům.